SIKÇA SORULAN SORULAR

PlaceDj Nedir?


PlaceDj işletmelerdeki müziğe yeni bir vizyon getirmek için Türkiye’nin en iyi müzik ve yazılım ekibini bir araya getirmiştir. Markakod yazılım firması ile 2016’de ortak olan PlaceDj, işletmeler için özel olarak geliştirilmiş Dünya’nın ilk akıllı müzik uygulamasını yaratmıştır.
PlaceDj'i bu kadar özel yapan nedir?


Oluşturduğumuz yapay zeka teknolojisi ve tabiki müzik. PlaceDj müzik ekibi, işletmeler için, yılların deneyimi ile farklı müzik tarzlarını uyumlu bir şekilde bir araya getirerek, özenle hazırlanmış, başka hiçbir yerde duyamayacağınız müzikler yaratmaktadır. Bu sayede işletmenize, dünyadaki diğer tüm müzik sağlayıcılarından ayrışarak, özel olarak hazırlanmış eşsiz müzikler sunar. Ayrıca PlaceDj için özel olarak geliştirilmiş random harmonizer teknolojisi ile şarkıları analiz ederek şarkıların bpm, harmony (key) ve enerjilerini çıkarır. Bu teknoloji sayesinde harmonisine göre şarkıları seçer, enerjisini hesaplayarak seslerini eşitler, başında ve sonundaki boşlukları keserek şarkılar arasında kusursuz geçişler sağlar.
PlaceDj’i kimler kullanabilir?


Bir işletmeye ruhunu veren tek şey müziktir. Bu açıdan baktığınızda işletmesinde en kolay şekilde iyi müzik çalmak isteyen tüm işletmeler PlaceDj’i kullanabilir.
Nasıl üye olabilirim?


  • IOS : App Store’a girin uygulamayı indirip hesabınızı oluşturabilirsiniz.
  • Android : Google Play Store’a girin uygulamayı indirip hesabınızı oluşturabilirsiniz.
  • PC : Burdan hesabınızı oluşturabilirsiniz.
PlaceDj'in fiyatı nedir?


Aylık 24 $, ancak sınırlı bir süre için PlaceDj bir ay boyunca ücretsizdir. Ayrıca aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Müzik meslek birliklerine ödenen ücretleri ödemeye devam edecek miyim?


PlaceDj sadece müzik sağlayıcıdır. Yani işletme olarak müzik meslek birliklerine ödemeye yapmaya devam etmeniz gerekmektedir.
Hangi çalma listesini seçmeliyim?


Diğer müzik sağlayıcıların aksine PlaceDj; müziği tarzlarına göre değil, işletme konseptlerine göre kategorize eder. İşletmenin konseptine uygun olarak birçok müzik tarzını uyumlu bir şekilde birleştirir. İşletmeciye sadece konseptini seçip ‘’PLAY’’ tuşuna basmak kalır.
Şifremi unuttum.


Burayı tıklayıp şifremi unuttum düğmesine basıp email bilgilerinizi giriniz. Size şifrenizi sıfırlamanız için bir mail yollayacağız.
Müzik çalamıyorum.


Aşağıdaki adımları uygulayınız:

  • Lütfen internet bağlantınızı ve cihazdaki ses seviyesini kontrol edin.
  • Web player EQ ayarlarına gidin ve ayarları sıfırlayın.
  • IOS ya da Android’te EQ ayarlarına gidin ve ayarları kapatıp açın.
  • Üyeliğinizi kontrol edin bitmiş olabilir.
  • Eğer uygulama çalışıyor ve ses duyamıyorsanız kablo bağlantılarınızı kontrol edin.
Uygulama çalışmıyor.


  • IOS ve Android’te uygulamayı tamamen silip güncel versiyonu yükleyin.
  • Web Player’ı kullandığınız browser’ın güncel olduğundan emin olunuz. Firefox, Chrome, Safari vb. gibi...
App Store’dan uygulamayı indiremiyorum.


IOS Uygulaması sadece IOS 9 ve üzerini desteklemektedir. Bu özelliklere sahip değilse cihazınız, uygulamayı web’de kullanmanızı öneriyoruz. Burayı tıklayıp web player’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Aradığım soruya cevap bulamadım.


Hala aradığınız soruya yanıt bulamadıysanız lütfen mail yolu ile bizimle iletişime geçiniz info@placedj.com